O inwestycji

15 Maj 2018

LUNA HOUSE,


to nowy projekt mieszkaniowy w samym sercu olsztyńskich Jarot, w standardzie PREMIUM. Inwestycję tą wyróżnia przede wszystkim doskonałe położenie. Często nadużywane przez niektórych deweloperów określenie ‘znakomita lokalizacja’, w tym przypadku nie budzi wątpliwości. Główne wejscie na posesję będzie bezpośrednio z ulicy Wilczyńskiego - najważniejszej arterii tej części miasta. Ciekawostką jest, że ulica doczekała się nawet… własnego święta. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców, wjazd oraz drugie wejście powstanie od bardziej kameralnej ulicy Jaroszyka. Luna House to miejsce dla prawdziwych miłośników miejskiego stylu życia.

 

W rytmie miasta . . .  


W pobliżu znajduje się przecież Galeria Warmińska i główna nitka linii tramwajowej. Ponadto, teren inwestycji otaczają setki mniejszych punktów handlowo-usługowych. Na przysłowiowe „wyciągnięcie ręki” dostępne są także przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, apteki oraz poczta. Wszystko to sprawia, że miejsce po prostu tętni życiem.

 

Lokalizacja to jednak nie wszystko. . .


LUNA HOUSE, również ze względu na ograniczoną liczbę mieszkań (tylko 77!), będzie inwestycją realizowaną w standardzie PREMIUM. Co to oznacza? Szereg udogodnień. W projekcie przewidziano przestronne hole (w strefie wejścia do klatek schodowych), duże balkony wykończone gresem oraz podziemne i naziemne miejsca postojowe. Oryginalnym rozwiązaniem będą również półpodziemne (częściowo ukryte) śmietniki. Dodatkowym atutem będą nowoczesne rozwiązania teletechniczne, monitoring, wideodomofony oraz ogrodzenie nieruchomości, uniemożliwiające dostęp osób postronnych.

W budynku LUNA HOUSE będzie tylko 77 mieszkań: dwu- i trzypokojowe z dużymi balkonami lub, w przypadku mieszkań parterowych, z ogródkami.

 

Prawdziwa gratka dla klienta. . .

Każdy, kto kupi mieszkanie, otrzyma gotowy do wykorzystania projekt aranżacji mieszkania, wraz z budżetem kosztów materiałów wykończeniowych i wyposażenia. Do wyboru będą projekty wykończeniowe  w czterech stylach: minimalistycznym, skandynawskim, rustykalnym i industrialnym..

 

Lokalizacja
Luna House
ARBET Investment Group sp. z.o.o.

Godziny otwarcia
pn,śr-pt.:od 8:00 do 16:00
wtorek: od 9:00 do 17:00

Napisz do nas
Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Barczewskiego 1/2 Olsztyn 10-061
mieszkania@arbet.olsztyn.pl
+48 697 611 323

W pobliżu:

Sklepy

Restauracje

Poczta

Park

Przedszkola

Przychodnia

Tramwaj/Bus

Stacja paliw